facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail
Baner_Ohrid-

Shekerinska: Pa Marrëveshjen e Prespës, nuk ka anëtarësim në NATO

Shekerinska: Pa Marrëveshjen e Prespës, nuk ka anëtarësim në NATOШекеринска: Без Договорот од Преспа, нема членство во НАТО

„Anëtarësimi në aleancën më të fuqishme ushtarake politike – NATO, po bëhet një realitet për të cilin qytetarët janë veçanërisht krenarë. Suksesi është i ndërsjellë dhe është rezultat i vendosmërisë së qytetarëve, por edhe i politikave përgjegjëse dhe shtetërore në 2, 5 vitet e kaluara “, tha sot ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska. „Lajmet e […]