Интервју на министерката Шекеринска за Клик Плус на ТВ21

Погледнете го интервјуто на заменичката на претседателот на Владата на Република Македонија и министерка за одбрана, Радмила Шекеринска за емисијата Клик Плус на Телевизија 21.

New Picture (4)

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail